Marta Stolarska

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Ponadto skończyłam Kurs Trenera Umiejętności Psychospołecznych oraz Kurs terapii Systemowej (podstawowy i dla zaawansowanych).

Od 2005 roku pracuję terapeutycznie i doradczo – w kontakcie indywidualnym z osobami dorosłymi oraz z rodzinami doświadczającymi kryzysu. Prowadzę również warsztaty umiejętności psychospołecznych i terapię grupową.

Jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym i ten sposób myślenia o pomaganiu jest mi najbliższy. Osobę, która przychodzi po pomoc, staram się widzieć w szerszym kontekście jej relacji z innymi, a sposób w jaki postrzega siebie i trudności, jako jego swoistą mapę rzeczywistości. Celem pracy jest znalezienie rozwiązań i sposobu narracji, które pozwolą na bardziej satysfakcjonujące funkcjonowanie.

Bardzo ważne jest dla mnie założenie, że rozwiązanie nosi w sobie klient, zaś rola terapeuty polega na dostarczaniu narzędzi do rozmowy i wspieraniu w poszukiwaniach drogi do ustalonego celu.

Zależy mi na tym, by nie stać w miejscu – zarówno jeśli chodzi o kontekst zawodowy, jak i rozwój osobisty. Z tego powodu szkolę się, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

kontakt telefoniczny: 721 434 799
kontakt e-mailowy: m.stolarska@pracownia-psychologiczna.edu.pl

powrót